Tornadoteam馃 Oliwer Hajok Triumfuje Przez TKO w Pierwszej Rundzie! 馃専

W niesamowitym stylu Oliwer udowodni艂 swoj膮 dominacj臋 podczas walki wieczoru na gali w Gliwicach – Kodokan Fighting Format, ko艅cz膮c pojedynek przez TKO ju偶 w pierwszej rundzie! Pocz膮tkowo wydawa艂o si臋, 偶e b臋dzie trudno – ale ch艂odna g艂owa pozwoli艂a przechyli膰 szal臋 na nasz膮 stron臋. To by艂 wiecz贸r pe艂en emocji i niezapomnianych moment贸w, a zwyci臋stwo naszego zawodnika dodatkowo podkre艣li艂o jego niesamowite umiej臋tno艣ci i determinacj臋.

Chcieliby艣my serdecznie podzi臋kowa膰 wszystkim kibicom za niesamowity doping i wsparcie. #FORZATORNADO Wasza energia i pasja s膮 dla nas niezwykle wa偶ne i zawsze dodaj膮 si艂 naszym zawodnikom. 馃檶 Lipiniorze to niesamowici kibice i cieszymy si臋, 偶e mo偶emy reprezentowa膰 艢wi臋toch艂owice, 偶e mo偶emy z dum膮 reprezentowa膰 dzielnice LIPINY. Jeste艣my przekonani, 偶e kolejna walka Oliwera b臋dzie r贸wnie emocjonuj膮ca i pe艂na niespodzianek. Wida膰, 偶e ci臋偶ka praca, kt贸r膮 Oliwer wykonuje na co dzie艅, przynosi fantastyczne efekty. Jego po艣wi臋cenie i determinacja s膮 dla nas wszystkich inspiracj膮. 馃挭

A ju偶 w przysz艂ym tygodniu czeka nas kolejne emocjonuj膮ce wydarzenie – nasz utalentowany zawodnik zawalczy podczas gali Babilon MMA. Kamil Krzewina nasz g贸rnik walcz膮cy w MMA. Zapraszamy wszystkich do kibicowania i wspierania naszych zawodnik贸w. Razem tworzymy niesamowit膮 spo艂eczno艣膰, kt贸ra wierzy w si艂臋 sportu i ducha rywalizacji. 馃寛 Sportowe 艢WIONY – cieszymy si臋, 偶e z dum膮 mo偶emy reprezentowa膰 nasze miasto w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju.

馃摙 Dodatkowo, zapraszamy wszystkich na zaj臋cia MMA dla pocz膮tkuj膮cych w naszym klubie! Zaj臋cia odbywaj膮 si臋 we Wtorki i Czwartki o godzinie 18:00. To doskona艂a okazja, aby rozpocz膮膰 swoj膮 przygod臋 z MMA pod okiem do艣wiadczonych trener贸w. Nie przegapcie tej szansy! Zapraszamy na zaj臋cia sportowe dla dzieci, zapraszamy r贸wnie偶 na zaj臋cia sportowe dla m艂odzie偶y i doros艂ych.

Do zobaczenia na kolejnych walkach i treningach! 馃憡馃敟