Tornadoteam

ŚWIĘTOCHŁOWICE LIPINY SPORTOWA ZABAWA NA CAŁEGO

 
🎉 W minioną sobotę nasz klub gościł Sportowy Festiwal dla dzieci! 🤗 Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców i młodych wojowników, którzy swoim zaangażowaniem sprawili, że to wydarzenie było możliwe.
 
🎈 Były dmuchańce, 🌭 był pyszny wuszt, 🍿 był chrupiący popcorn, 🍩 były słodkie donuty, 😄 była fantastyczna zabawa i najważniejsze – były uśmiechy na twarzach dzieciaków! To dla nas najważniejsze! 😍
 
Pamiętajcie, kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat! 😄
 
🌟 Dziękujemy każdemu, kto wspierał nas w tym fantastycznym dniu – było epicko! 🌟
🙏 Specjalne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych i naszych sponsorów! Jesteście niesamowici!

Jesteś z Świętochłowic lub okolic ? Pamiętaj, że wciąż możesz dołączyć do profesjonalnego klubu Judo w Świętochłowicach. 

Zajęcia Judo dla przedszkolaka, już od 4 roku życia. 

Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Bytom – Judo dla przedszkolaka. 

Zajęcia judo dla dzieci w Świętochłowicach

Szukasz zajęć sportowych dla swojego dziecka? Rozważ nasze zajęcia judo dla dzieci w Świętochłowicach! Judo to nie tylko doskonały sposób na rozwijanie siły fizycznej, ale także na naukę dyscypliny, szacunku i pracy zespołowej. Nasze zajęcia sportowe dla dzieci są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy skupiają się na bezpieczeństwie i zabawie, jednocześnie promując zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

Nie przegap okazji, aby zapisać swoje dziecko na zajęcia, które mogą zmienić jego życie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!