Tornadoteam

Judo Baltic Cup 2024
Oliwia Pieloch zdobywa 🥉medal Pucharu Polski rozgrywanego w Gdyni w kategorii młodziczek. Zawodniczka wygrała 4/5 walk prezentując wysoki poziom umiejętności. 🥋💪 Oliwia potwierdza swoją formę i zapewnia, że to kolejny przystanek w celu osiągnięcia mistrzostwa. Wielkie brawa 👏
Jutro startuje Patryk Firlejczyk w kategorii kadetów. Trzymamy kciuki. W jego kategorii do 66kg zostało zgłoszonych 70 zawodników. Będzie się działo 🤩
Wyniki można śledzić na portal.judomanager.com
Gratulacje

Zapisz swoje dziecko na judo Świetochłowice

Zajęcia judo dla dzieci w Świętochłowicach

Szukasz zajęć sportowych dla swojego dziecka? Rozważ nasze zajęcia judo dla dzieci w Świętochłowicach! Judo to nie tylko doskonały sposób na rozwijanie siły fizycznej, ale także na naukę dyscypliny, szacunku i pracy zespołowej. Nasze zajęcia sportowe dla dzieci są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy skupiają się na bezpieczeństwie i zabawie, jednocześnie promując zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

Nie przegap okazji, aby zapisać swoje dziecko na zajęcia, które mogą zmienić jego życie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

 

Nasze zajęcia sportowe dla dzieci są dla dzieci przedszkolnych i szkolnych znajdziesz nas w : Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Gliwice.