Tornadoteam

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo (9.10.2021)
W sobotę odbyła się kolejna runda Otwartych Mistrzostw Bytomia w Judo dla Dzieci. 🥋Nasz klub Tornado reprezentowało 18 zawodników, którzy toczyli zacięte boje zdobywając kolejne cenne doświadczenie oraz medale🏆🥇. Po oficjalnych ważeniu zawodników odbyła się wspólna rozgrzewka prowadzona przez Beatę Pacut – aktualną Mistrzynię Europy oraz Roberta Krawczyka – brązowego medalistę Mistrzostw Świata, Mistrza Europy, 5 zawodnik Igrzysk Olimpijskich. Po zakończonej rozgrzewce wszyscy zawodnicy mogli zebrać autografy i zrobić zdjęcie z naszymi mistrzami. Na sali mogliśmy spotkać wielu wspaniałych zawodników m.in. Janusz Wojnarowicz, Paweł Zagrodnik czy Łukasz Golus.
Atrakcją Bytomskich zawodów jest losowanie nagród wśród biorących udział zawodników. Oprócz medali nasi wojownicy wygrali również nagrody rzeczowe.
Przed nami kolejne zawody, kolejne doświadczenia, medale i wspaniałe chwile.
 
Wyniki naszych zawodników:
 
Szymon Kalka – udział w zawodach. 🎖
Seweryn Saganty – udział w zawodach.🎖
Lena Zagrocka – 3 miejsce🥉
Małgorzata Krawczyk – 3 miejsce 🥉
Gabriela Krawczyk – 2 miejsce 🥈
Amelia Kudłacik – 3 miejsce 🥉
Paulina Nagolska – 3 miejsce 🥉
Mateusz Plewiński – 2 miejsce 🥈
Natalia Stokowska – 2 miejsce 🥈
Olaf Rybak – udział w zawodach.🎖
Michalina Herman – udział w zawodach.🎖
Szymon Olaszewski – 3 miejsce. 🥉
Eryka Woźniak – udział w zawodach.🎖
Julia Nawrat – 7 miejsce.🎖
Oliwia Pieloch – 2 miejsce. 🥈
Paweł Rybak – 5 miejsce.🎖
Jan Żółtowski – 5 miejsce. 🎖
Maciej Kudłacik – 3 miejsce. 🥉
 
Serdeczne gratulacje! 🤩🥳

Post a Comment