Tornadoteam

➡ International Judo League!! ⬅

W Bytomiu odbyły się pasjonujące zawody z cyklu International Judo League, które zgromadziły ponad 700 zawodników z 7 różnych państw, pokazując siłę i ducha rywalizacji w judo. 💪🌍

Wyniki naszych zawodników:

  • Szymon Kalka ⬅ – zdobył 3 miejsce 🥉
  • Oliwia Pieloch – zajęła 5 miejsce 🎖
  • Łukasz Szczyrba – uplasował się na 7 miejscu 🎖

🥳 Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników! 🤩

Po zakończeniu zawodów odbył się Camp w mistrzowskim stylu, prowadzony przez Katarzynę Kłys. Katarzyna to wybitna judoczka, brązowa medalistka mistrzostw świata (2014), dwukrotna indywidualna wicemistrzyni Europy (2007, 2012), drużynowa mistrzyni Europy (2016) oraz drużynowa wicemistrzyni świata (2015). Sześciokrotnie zdobywała tytuł mistrzyni Polski seniorek. Reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie (2008), Londynie (2012) i Rio de Janeiro (2016).

💪 Każde zebrane doświadczenie i godziny spędzone na treningach przynoszą efekty małymi krokami. Kontynuujmy ciężką pracę i dążmy do doskonałości!

Zajęcia judo dla dzieci w Świętochłowicach

Szukasz zajęć sportowych dla swojego dziecka? Rozważ nasze zajęcia judo dla dzieci w Świętochłowicach! Judo to nie tylko doskonały sposób na rozwijanie siły fizycznej, ale także na naukę dyscypliny, szacunku i pracy zespołowej. Nasze zajęcia sportowe dla dzieci są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy skupiają się na bezpieczeństwie i zabawie, jednocześnie promując zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

Nie przegap okazji, aby zapisać swoje dziecko na zajęcia, które mogą zmienić jego życie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

Post a Comment